O nás

Společnost HAIR SERVIS, spol. s.r.o. působí na českém trhu od roku 2003.

Nabízí veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky, od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky, přes školení a vzdělávání až po otevření nebo renovaci kadeřnických salonů.

Společnost HAIR SERVIS, spol.s.r.o. jako výhradní distributor značky DUSY Professional v ČR nabízí profesionální kadeřnické produkty značky DUSY Professional od roku 2005 a přispívá z prodeje těchto produktů do tohoto nadačního fondu.

Tip: podívejte se na náš Transparentní účet s aktuální vybranou částkou.

 

DUSY Professional

D - dynamická (Dynamic)  prezentuje se v novém, minimalistickém designu, který podtrhuje čistotu a eleganci

U - jedinečná (Unique)      vytvořte si svůj vlastní individuální styl, vyberte si produkty, které definují Váš styl a buďte jedineční

S - synergická (Synergy)   know-how značky a výrobní technologie od roku 1954 se skloubila s moderním designem 

Y - mladá (Young)             mladá a plná energie, to je značka Dusy Professional, perfektní značka pro experimentování

DUSY Professional nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling Vašich vlasů. Výrobky této německé značky jsou charakteristické vynikající a profesionální kvalitou za bezkonkurenční ceny. Spolehlivá a cenově příznivá alternativa pro denní používání v salonech. Řady ENVITÉ a STYLE uspokojí veškeré potřeby moderního kadeřníka.

Podrobné informace o výrobcích naleznete na: www.dusy.cz

Pokud pracujete s produkty DUSY můžete vstoupit do Dusy rodiny, která je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat.

Jako člen naší Dusy rodiny se můžete aktivně zúčastnit rozdělení peněz nadačního fondu. 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku