Tlačítka

O nás

Společnost HAIR SERVIS, spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 2003. Nabízí veškerý servis pro začínající i profesionální kadeřníky, od nabídky kvalitní vlasové kosmetiky, přes školení a vzdělávání až po otevření nebo renovaci kadeřnických salonů.

DUSY Professional nabízí svým klientům společnost HAIR SERVIS, spol. s r.o. od roku 2005 jako výhradní distributor v ČR.

DUSY Professional nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling Vašich vlasů. Výrobky této německé značky jsou charakteristické vynikající a profesionální kvalitou za bezkonkurenční ceny. Spolehlivá a cenově příznivá alternativa pro denní používání v salonech. Řady ENVITÉ a STYLE uspokojí potřeby moderního kadeřníka.

Dusy rodina je určena pro všechny kadeřníky, kteří se rozhodli pracovat s DUSY Professional a zároveň pomáhat. více

Jak pomáháme

Společnost HAIR SERVIS odvádí 1Kč z každého výrobku DUSY Professional prodaného na území ČR na transparentní účet nadačního fondu a ve spolupráci s kadeřníky pracujícími se značkou DUSY Professional pomáhá lidem, kteří to potřebují. 

Pracujete se značkou DUSY Professional a víte o někom, kdo potřebuje podat pomocnou ruku?

Kontaktujte Vašeho obchodního reprezentanta DUSY Professional!

  více

Předání peněžních darů

Doufáme, že naše finanční dary pomohou příjemcům překonávat životní překážky. více


O co a jak můžete žádat?

Pracujete s DUSY Professional a zaujal Vás náš projekt a chtěli byste někomu pomoci?

Znáte někoho, kdo navzdory osudu a hendicapu bojuje a snaží se vést plnohodnotný život nebo dosáhnout svého životního cíle?

Kontaktujte Vašeho obchodního reprezentanta DUSY Professional a sdělte mu svůj návrh. více